Skip links

Echoskopija

Pilvo organų, skydliaukės, kaklo audinių bei kaklo magistralinių kraujagyslių, krūtų, kojų venų ir kt. echoskopijos

Kiekvienam mūsų vidaus organų būklė svarbi tam, kad visas organizmas veiktų funkcionaliai, darniai ir tikslingai. Vidaus organų būklės ištyrimui, įvertinimui ir diagnostikai dažnu atveju atliekama echoskopija, kaip neinvazinis ir itin daug naudingos, tikslios informacijos tyrimas. Tai lemia, kad echoskopinis tyrimas taikomas įvairiose medicinos srityse.

Echoskopija (ultragarso tyrimai) – vidaus organų vaizdo gavimo metodas. Jo metu naudojamos aukšto dažnio garso bangos. Susidūrusios su audiniu arba skysčiu, bangos atsispindi ir grįžta į daviklį, o čia paverčiamos impulsais ir vaizdu. Neinvazinis tyrimas, suteikia galimybę stebėti audinių struktūrinius, vidaus organų pakitimus. Diagnostiškai echoskopija padeda nustatyti organų ir jų dalių struktūrą, būklės pakitimus, esamas ligas, taip pat gaunama daug informacijos apie audinių tankį, struktūrą, erdvinę padėtį. Tyrimas parodo organizmą sekinančius svetimkūnius, susiformavusius navikus, tulžies ir inkstų akmenis, cistas.

Didžiuojamės, kad „Klinika Baltija“ savo pacientams gali suteikti vienos geriausių gydytojų echoskopuotojų šalyje atliekamus echoskopinius tyrimus. Jais visiškai pasikliauja universitetinės klinikos, Čia dirbantys specialistai neretai juokauja, kad gydytojos atliekamos echoskopijos prilygsta kompiuterinės tomografijos tyrimams.

Klinikoje teikiamos echoskopijos paslaugos:

Echoskopinio tyrimo pranašumai:

Šis tinklapis naudoja slapukus geresnei naršymo patirčiai užtikrinti.
REGISTRACIJA