Skip links

Apie mus

„Klinika Baltija“ – jūsų sveikatos uostas!

„Klinika Baltija“ – tai modernus medicinos diagnostikos centras, vienijantis geriausius savo srities specialistus – kardiologijos, gastroenterologijos, chirurgijos, urologijos, hematologijos, ginekologijos, psichikos sveikatos srityse.

2022 m. gruodžio mėnesį Mažeikiuose veiklą pradėjusi klinika, plečia savo veiklą, nuolat stiprina gydytojų komandą, teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir 2023 m. rugsėjį atvėrė naujo padalinio duris Šiauliuose! Šiaurės Lietuvos regiono ir visos šalies žmonėms „Klinika Baltija“ siunčia žinutę, kad laiku pastebėta liga, inovatyviomis metodikomis pagrįsta diagnostika ir gydymas, glaudus mediko ir paciento bendradarbiavimas, nuoširdžiu rūpesčiu ir profesionalumu pagrįstas ryšys gali tapti geriausia ligų prevencija ir įveikimo strategija.

15

gydytojų ir slaugytojų komanda

52+

teikiamos paslaugos

98%

pacientų pasitenkinimas paslaugomis

397

pacientų skaičius per 5 mėn.

Kodėl „Klinika Baltija“?

Žmogaus sveikatą ir gyvenimo ciklus simboliškai suvokiame, kaip begalinę jūrą – pilną gyvybės, bangavimo, audrų, ramybės, niekada nenuilstančią ir visa esybe trokštančią nugyventi pilnavertį ir sveiką gyvenimą.

Pastebime, kad žmogus sveikatą supranta, kaip savaime suprantamą duotybę. Savo pojūčiams ir pokyčiams kūne būname nedėmesingi iki tol, kol pajaučiame pirmuosius ligos simptomus. Tada įsitikiname – tiek emocinė, tiek fizinė sveikata yra didžiausias mūsų turtas.

Laikomės nuomonės, kad pasirūpinti sveikata – b ū t i n a. Laiku diagnozuota liga, paskirtas gydymas gali išsaugoti Jūsų gyvybę, gyvenimo džiaugsmą ir energiją.

Šis tinklapis naudoja slapukus geresnei naršymo patirčiai užtikrinti.
REGISTRACIJA