Skip links

Ortopedija – traumatologija

Judamojo aparato traumų, kaulų raumenų, sausgyslių deformacijų profesionali diagnostika ir gydymas

Traumatologija ir ortopedija priklauso chirurgijos medicinos sričiai. Traumatologija tiria ir gydo judamojo aparato, odos ir gleivinės pažeidimus, traumas, o ortopedija – tiria ir gydo judamojo aparato - kaulų, raumenų, sausgyslių – deformacijas.

Apibendrinant šias dvi sritis galima pasakyti, kad ortopedijos ir traumatologijos sveikatos priežiūros paslaugų spektras, susijęs su žmogaus kūno ir viso organizmo įgalinimu aktyviai ir kokybiškai judėti, dinamiškai ir nevaržomai keisti kūno padėtį. Kitaip tariant ortopedija ir traumatologija apima raumenų, sąnarių, raiščių, kaulų ligų ir patirtų traumų, lūžimų, meniskų plyšimus diagnozavimą, gydymą, rekomendacijas reabilitacijai, jei tai yra reikalinga.

„Klinika Baltija“ gydytojai traumatologai ortopedai diagnozuoja ir gydo įvardintus galimus sveikatos sutrikdymo atvejus, konsultuoja ir deda nuoširdžias profesionalumu paremtas pastangas, kad kiekvienas pacientas kuo greičiau susigrąžintų gyvenimo kokybę dėl patirtų fizinio pobūdžio traumatinių patirčių.

Patiriamas traumas galime skirti į dvi grupes:

Į gydytoją traumatologą ortopedą turėtumėte kreiptis, jeigu:

Klinikoje teikiamos ortopedinės traumatologinės paslaugos:

Šis tinklapis naudoja slapukus geresnei naršymo patirčiai užtikrinti.
REGISTRACIJA