Skip links

Chirurgija

Bendrųjų chirurginių, pilvaplėvės ertmės, pilvo sienos ligų diagnostika ir gydymas.

Bendraudami su pacientais pastebime, kad yra tam tikra sveikatos sutrikimų sritis į kurią simptomų pradžioje žiūrima aplaidžiai. Kalbame apie užsikimšusias odos poras, dėl įaugusio plauko susiformavusius spuogelis, pūlinius ir kt. Juos dažnai bandome pašalinti patys, tačiau tai – labai pavojinga, nes rizikuojate sukelti dar rimtesnes sveikatos problemas – infekcijas, uždegimus, karščiavimą, skausmą, sunkiai koreguojamą estetinį odos vaizdą. Tokiais ir panašiais atvejais būtina gydytojo chirurgo konsultacija.

„Klinika Baltija“ gydytojai chirurgai diagnozuoja ir gydo bendrąsias chirurgines ligas: itin dažnai pasitaikančius įaugusių nagų atvejus, prakaitų liaukų uždegimus, rožę, įvairias odos ir poodžio infekcijas, odos pūlinius, dėl įvairių priežasčių atsiradusias / susiformavusias žaizdas, šunvotes, piktoves, kitus odos darinius.

Gydytojai konsultuoja dėl įvairių išvaržų, pilvo ertmės organų, raumenų diastezės, pilvo sienos rekonstrukcinio operacinio gydymo reikalingumo.

Chirurgija - intervencinė medicinos sritis, todėl profesionalūs gydytojai chirurgai atlieka ne tik išsamią apžiūrą, konsultuoja, gydo, bet ir suplanuoja tolimesnę reikiamą procedūrą, operaciją.

Klinikoje teikiamos chirurginės paslaugos:

Šis tinklapis naudoja slapukus geresnei naršymo patirčiai užtikrinti.
REGISTRACIJA